Don't Stop
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Don't Stop

It's just, don't stop.
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 S. Meyer Saulėlydis/Jaunatis

Go down 
+2
Kandžiojuosi
Drama
6 posters
AutoriusPranešimas
Drama
AŠ JAU DIEVAS!
Drama


Pranešimų skaičius : 506
Join date : 2009-02-11
Age : 29
Miestas : Klaipėda

S. Meyer Saulėlydis/Jaunatis Empty
RašytiTemos pavadinimas: S. Meyer Saulėlydis/Jaunatis   S. Meyer Saulėlydis/Jaunatis Icon_minitime2009-03-31, 8:31 pm

Diskusijos apie šias knygas
Saulėlydis
S. Meyer Saulėlydis/Jaunatis Getphp
Dėl trijų dalykų buvau visiškai tikra.
Pirma, Edvardas vampyras.
Antra, kažkuri jo dalis - nežinojau, kokia stipri ji gali būti – trokšta mano kraujo.
Ir trečia, aš besąlygiškai ir neatšaukiamai jį įsimylėjau.
BE GALO ŽAVUS IR NEPAPRASTAI ĮTEMPTAS SAULĖLYDIS – TAI MEILĖS ISTORIJA, KURI „UŽKABINA“.


Jaunatis
S. Meyer Saulėlydis/Jaunatis 5-3
Belai Svan vienas dalykas svarbesnis net už gyvybę – tai Edvardas Kalenas. Tačiau mylėti vampyrą – dar pavojingiau nei Bela kada nors įsivaizdavo. Edvardas jau ištraukė Belą iš vieno piktojo vampyro letenų, tačiau dabar, kai jų nepaprasti santykiai ima kelti grėsmę viskam, kas jiems brangu, jaunuoliai suvokia, kad rūpesčiai tik prasideda...

Daugybė New York Times bestselerio Saulėlydis pakerėtų skaitytojų nekantriai laukia nelaimingų įsimylėjėlių Belos ir Edvardo istorijos tęsinio. Jaunatyje Stephenie Meyer pateikia naują patrauklų romantikos, įtampos ir antgamtiškumo derinį. Aistringa, jaudinanti ir kupina stulbinamų netikėtumų bei posūkių ši vampyrų saga vieną dieną tikrai taps literatūros klasika.


Trečioji S.Mayer knyga "Eclipse" pasirodys vasarą!
Atgal į viršų Go down
https://dontstop.forumlt.com
Kandžiojuosi
šalalala. Aš mylimas(a)!



Pranešimų skaičius : 395
Join date : 2009-02-22

S. Meyer Saulėlydis/Jaunatis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer Saulėlydis/Jaunatis   S. Meyer Saulėlydis/Jaunatis Icon_minitime2009-03-31, 8:38 pm

neskaičiau.
pažėjau knigyne 40 lt, pfptfptft
geriau dvi kitokias nusipirksiu XD
Atgal į viršų Go down
Drama
AŠ JAU DIEVAS!
Drama


Pranešimų skaičius : 506
Join date : 2009-02-11
Age : 29
Miestas : Klaipėda

S. Meyer Saulėlydis/Jaunatis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer Saulėlydis/Jaunatis   S. Meyer Saulėlydis/Jaunatis Icon_minitime2009-03-31, 8:48 pm

paskaityk būtinai. ;p
yra biblioteka dar tokia va Big Smile
Atgal į viršų Go down
https://dontstop.forumlt.com
Kandžiojuosi
šalalala. Aš mylimas(a)!



Pranešimų skaičius : 395
Join date : 2009-02-22

S. Meyer Saulėlydis/Jaunatis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer Saulėlydis/Jaunatis   S. Meyer Saulėlydis/Jaunatis Icon_minitime2009-03-31, 8:50 pm

nėra tokių knygų pas mus bibliotekoi.
O jeigu ir būtų tai visos edvarduko fanės pasiimtu pirma, o kai aš gaučiau jau suplyšus būtų į 9 dalis Big Smile

šiaip nežinau, netraukia ji manęs.
Atgal į viršų Go down
britnė
Jau įsijauti į Dont Stop'ą!
britnė


Pranešimų skaičius : 85
Join date : 2009-03-11

S. Meyer Saulėlydis/Jaunatis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer Saulėlydis/Jaunatis   S. Meyer Saulėlydis/Jaunatis Icon_minitime2009-04-13, 11:24 am

daug kas sako, kad pasaulis pakvaišo dėl nesamonės, bet paėmus šią knygą į rankas nuomonė pasikeičia.
perskaičiau abi knygas. nenusviyliau, nes stefanė tikrai turi talentą rašyti. viską aprašo taip, kad atrodo lyg pati priešais save matyčiau vaizdą. mane sudomino viskas kas buvo šioje knygoje. net viršelis nenuvalkiotas.
Atgal į viršų Go down
Sun.
Moderatorė.
Sun.


Pranešimų skaičius : 256
Join date : 2009-02-12
Age : 27

S. Meyer Saulėlydis/Jaunatis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer Saulėlydis/Jaunatis   S. Meyer Saulėlydis/Jaunatis Icon_minitime2009-04-13, 2:29 pm

Netraukia ji manęs skaityt, bet gal reikės. : )
Atgal į viršų Go down
http://www.bendraukim.foruma.biz
Fllape*
baby, nepaliksiu jūsų!
Fllape*


Pranešimų skaičius : 183
Join date : 2009-03-17
Age : 28
Miestas : Kaunas~

S. Meyer Saulėlydis/Jaunatis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer Saulėlydis/Jaunatis   S. Meyer Saulėlydis/Jaunatis Icon_minitime2009-04-14, 1:07 pm

Saulelydžio filma pasižiūrėjau ir taip patiko, kad užsinorėjau kitas dalis perskaityti
Atgal į viršų Go down
FeLi*
Jau įsijauti į Dont Stop'ą!
FeLi*


Pranešimų skaičius : 58
Join date : 2009-08-16
Miestas : Kretinga

S. Meyer Saulėlydis/Jaunatis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer Saulėlydis/Jaunatis   S. Meyer Saulėlydis/Jaunatis Icon_minitime2010-07-19, 6:07 pm

Man tai labai patinka tos knygos. Visas dalis perskaičiau ir atrodo skaitysiu vėl xD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





S. Meyer Saulėlydis/Jaunatis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S. Meyer Saulėlydis/Jaunatis   S. Meyer Saulėlydis/Jaunatis Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
S. Meyer Saulėlydis/Jaunatis
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Saulėlydis | Twilight

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Don't Stop :: Knygos-
Pereiti į: